Z bogatą ozdobą materiałowych kwiatów

Niskie upięcie slubne z bogatą ozdobą z kwiatów, vaganzaZdjęcia: Rebekah Westover

Klasyczne niskie upięcie zostało ozdobione z boku piękną ozdobą ślubną. Ozdobę wykonano z materiału w formie kwiatów z delikatnymi perełkami w środku. Kwiaty we włosach nawiązują do koronkowych aplikacji na sukni ślubnej, a perełki w środku kwiatów, do naszyjnika i bransoletki Panny Młodej. Dłuższą grzywkę zaczesano gładko na ukos. Kosmyki przy twarzy pozostawiono puszczone luzem, co nadaje lekkości całemu uczesaniu.

Porada: Ozdobę do włosów najlepiej doczepić do spinki, która dobrze utrzyma jej ciężar. Wsuwki nie zawsze będą się sprawdzały. Szczególnie jeśli ozdoba ślubna do włosów jest dużych rozmiarów, wymaga odpowiedniego zabezpieczenia przed opadaniem.

Niskie upięcie slubne z bogatą ozdobą z kwiatów, vaganza (2) Niskie upięcie slubne z bogatą ozdobą z kwiatów, vaganza (3) Niskie upięcie slubne z bogatą ozdobą z kwiatów, vaganza (4) Niskie upięcie slubne z bogatą ozdobą z kwiatów, vaganza (5) Niskie upięcie slubne z bogatą ozdobą z kwiatów, vaganza (6)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>