Wysoki koczek

Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganzaZdjęcia: Emma Case

Pełna uroku Panna Młoda w klasycznym wysokim koczku ślubnym. Uczesanie ogromnie pasuje do energicznej dziewczyny. Tutaj kok nie jest wyczesany zupełnie na gładko. Włosy na górze lekko podniesiono i przeczesano na bok. Klasyczne ramy wysokiego, gładkiego koka zostały zmodernizowane. ;) Natapirowany nieład poskromiono lakierem i pięknie błyszczącą ozdobą ślubną wpiętą pod koczkiem z prawego boku.

Porada: Przy wysokich upięciach welon wygląda najpiękniej wpięty od spodu. Jeśli jest krótki i Panna Młoda chce go mieć przez cały wieczór, warto przymocować go wsuwkami wpiętymi w pętelki przy materiale. Jeśli ma być odpięty zaraz po ceremonii zaślubin warto wówczas wykorzystać grzebyk.

Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (2) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (3) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (4) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (5) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (6) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (7) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (8) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (9) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (10) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (11) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (12) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (13) Wysoki koczek, kok z ozdobą, kok z biżuterią do włosów, wysoki kok, fryzury ślubne 2014, vaganza (14)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Jedna myśl nt. „Wysoki koczek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>