Wielkie objętości w półupięciu na bok

Wielkie objętości w półupięciu na bok, vaganzaZdjęcia: Rebekah Westover

Ta fryzura jest idealna dla włosów gęstych i długich. Posiadaczki taki włosów często martwią się jakie uczesanie wybrać, aby wytrwało cały wieczór.

Część włosów podpięto luźno na bok przykrywając uszy. Dół puszczono swobodnie na lewe ramię Panny Młodej. W ten sposób odciążono górę uczesania i uwydatniono długość włosów.

Porada: Włosy będą bardziej plastyczne gdy przed upinaniem całość zakręcimy na lokówce. Po podpięciu góry uczesania, dół możemy poprawić i dodatkowo zakręcić kosmyki, które zdążyły się już odkręcić. Tuż po użyciu lokówki od razu lakierujemy poszczególne pasma i układamy na ramieniu.

Wielkie objętości w półupięciu na bok, vaganza (2) Wielkie objętości w półupięciu na bok, vaganza (3) Wielkie objętości w półupięciu na bok, vaganza (4) Wielkie objętości w półupięciu na bok, vaganza (5) Wielkie objętości w półupięciu na bok, vaganza (6) Wielkie objętości w półupięciu na bok, vaganza (7) Wielkie objętości w półupięciu na bok, vaganza (8) Wielkie objętości w półupięciu na bok, vaganza (9) Wielkie objętości w półupięciu na bok, vaganza (10)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>