Welon z bordiurą

długi welon z bordiurą, hiszpański welon, welin podpięty na czubku głowy, vaganzaZdjęcia: Erich McVey

Tylko dla miłośniczek długich welonów. :) Bogata w szczegóły bordiura z koronki naszyta na brzegi delikatnego tiulu sprawia, że od Panny Młodej nie sposób oderwać wzroku. Do tego duże fale na rozpuszczonych włosach – pięknie i romantycznie. I nie potrzeba już żadnego bolerka na ramiona – jest welon! :)

Porada: Welon będzie się trzymał idealnie na włosach, gdy podepniemy go na małych spinkach typu „clip in” wszytych pod taśmą z koronki.

długi welon z bordiurą, hiszpański welon, welin podpięty na czubku głowy, vaganza (2) długi welon z bordiurą, hiszpański welon, welin podpięty na czubku głowy, vaganza (3) długi welon z bordiurą, hiszpański welon, welin podpięty na czubku głowy, vaganza (4) długi welon z bordiurą, hiszpański welon, welin podpięty na czubku głowy, vaganza (5) długi welon z bordiurą, hiszpański welon, welin podpięty na czubku głowy, vaganza (6) długi welon z bordiurą, hiszpański welon, welin podpięty na czubku głowy, vaganza (7) długi welon z bordiurą, hiszpański welon, welin podpięty na czubku głowy, vaganza (8) długi welon z bordiurą, hiszpański welon, welin podpięty na czubku głowy, vaganza (9) długi welon z bordiurą, hiszpański welon, welin podpięty na czubku głowy, vaganza (10)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>