Welon z bordiurą

Welon z bordiurą, rozpuszczone włosy na ślub, ślubne loki, vaganzaZdjęcia: Green Apple

Krótki, jednowarstwowy welon ozdobiono piękną bordiurą. Bordiura została przyszyta tak, aby zarówno z lewej, jak i prawej strony, dobrze się prezentować. Do ołtarza Panna Młoda może nasunąć welon na twarz. Welon jest krótki, więc nie powinien być ciężki. Bez problemu będzie świetnie wyglądał wpięty na czubku głowy nie naciągając przy tym fryzury.

Porada: Przy wpinaniu welonu wysoko na czubek głowy, warto materiał doszyć do grzebyka. Zostawiając marszczenia z pętelkami musimy użyć wsuwek, które w przypadku takiego podpięcia welonu nie są idealnym rozwiązaniem.

Welon z bordiurą, rozpuszczone włosy na ślub, ślubne loki, vaganza (2) Welon z bordiurą, rozpuszczone włosy na ślub, ślubne loki, vaganza (3) Welon z bordiurą, rozpuszczone włosy na ślub, ślubne loki, vaganza (4) Welon z bordiurą, rozpuszczone włosy na ślub, ślubne loki, vaganza (5) Welon z bordiurą, rozpuszczone włosy na ślub, ślubne loki, vaganza (6) Welon z bordiurą, rozpuszczone włosy na ślub, ślubne loki, vaganza (7) Welon z bordiurą, rozpuszczone włosy na ślub, ślubne loki, vaganza (8) Welon z bordiurą, rozpuszczone włosy na ślub, ślubne loki, vaganza (9)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>