Welon w roli głównej

fryzura ślubna z welonem, welon w roli głównej, vaganzaZdjęcia: greenapplephotographyonline.com

Delikatny jak mgiełka. Bez kamyczków, haftów, czy bordiury. Dwuwarstwowy welon wpięto od góry, na czubku głowy Panny Młodej. Welon pozbawiony dodatkowych ozdób jest lekki i bez problemu utrzyma się we włosach. Nie obciąża uczesania i bez szkody dla upięcia może zostać wypięty podczas przyjęcia weselnego.

Porada: Jeśli welon jest ciężki i długi bezpieczniej będzie, jeśli dodatkowo zostanie podpięty wsuwkami w poprzek grzebyka, do którego podszyto materiał.

fryzura ślubna z welonem, welon w roli głównej, vaganza (2) fryzura ślubna z welonem, welon w roli głównej, vaganza (3) fryzura ślubna z welonem, welon w roli głównej, vaganza (4) fryzura ślubna z welonem, welon w roli głównej, vaganza (5) fryzura ślubna z welonem, welon w roli głównej, vaganza (6) fryzura ślubna z welonem, welon w roli głównej, vaganza (7) fryzura ślubna z welonem, welon w roli głównej, vaganza (8) fryzura ślubna z welonem, welon w roli głównej, vaganza (9) fryzura ślubna z welonem, welon w roli głównej, vaganza (10)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>