Warkocze mi w głowie

warkocz ślubny, dobieraniec, dobierany, warkocz na ślub, vaganzaZdjęcia: greenapplephotographyonline.com

Choć to nie stylizacja ślubna, a sesja narzeczeńska, to nie mogłam sobie odmówić wpisu o tej fryzurze z warkoczem. Jest piękna, romantyczna i zarazem prosta w uczesaniu. Ślubny dobieraniec ostatnio święci triumfy i podobnie jak wianki z kwiatów sprawia, że Panna Młoda wygląda niezwykle naturalnie i kobieco. To odczucie potęguje uroda dziewczyny i jej piękny uśmiech.

Porada: Dobierany warkocz dookoła głowy nietrudno wykonać samodzielnie, ale przyznam, że trochę wprawy w rękach trzeba mieć. Szczególnie jeśli włosy są gęste i długie. Można wówczas podzielić włosy na poszczególne partie i dopiero rozpocząć zaplatanie. Żeby warkocz wydawał się pełniejszy sploty można delikatnie ponaciągać palcami. Niezbędne okażą się wsuwki, aby warkocz podpiąć do reszty włosów.

warkocz ślubny, dobieraniec, dobierany, warkocz na ślub, vaganza (2) warkocz ślubny, dobieraniec, dobierany, warkocz na ślub, vaganza (3) warkocz ślubny, dobieraniec, dobierany, warkocz na ślub, vaganza (4) warkocz ślubny, dobieraniec, dobierany, warkocz na ślub, vaganza (5) warkocz ślubny, dobieraniec, dobierany, warkocz na ślub, vaganza (6) warkocz ślubny, dobieraniec, dobierany, warkocz na ślub, vaganza (7) warkocz ślubny, dobieraniec, dobierany, warkocz na ślub, vaganza (8) warkocz ślubny, dobieraniec, dobierany, warkocz na ślub, vaganza (9) warkocz ślubny, dobieraniec, dobierany, warkocz na ślub, vaganza (10)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>