Warkocz na boku

Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganzaZdjęcia: Pearl And Godiva

Falowane włosy zapleciono w niedbały warkocz po boku. Górę uczesania tworzy bardzo luźno powyciągany dobieraniec. Na niektórych zdjęciach widać, że boczną część uczesania tworzą nawet dwa luźne warkocze, które opleciono wokół siebie. To nadaje większej objętości.

Porada: Aby tak luźno powyciągać sploty z warkocza, włosy powinny być długie. W przeciwnym razie warkocz straci na długości i uroku. Gumkę wokół warkocza oplatamy kosmykiem i przypinamy wsuwką. Można użyć także przezroczystych gumeczek.

Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (2) Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (3) Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (4) Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (5) Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (6) Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (7) Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (8) Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (9) Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (10) Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (11) Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (12) Warkocz na boku, fryzura ślubna z warkoczem, fryzura ślubna na boku, warkocz na ślub, vaganza (13)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>