Szamańsko, magicznie, romantycznie

Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganzaŹródło: Keli Brown

Miłośniczki wianków oraz zwiewnych sukien ślubnych znajdą tu kilka inspiracji dla siebie. Masywny wianek z żywych kwiatów w kolorach fioletu i zieleni pasuje idealnie do sukni z koronki w kwiatowymi aplikacjami. Masywne naszyjniki i bransoletki nadają lekko szamańskiego wyglądu. Luźno rozpuszczone włosy wyglądają niezwykle naturalnie. Przedziałek na środku i stylizacja boho gotowa.

Porada: Włosy nabiorą więcej objętości i będą miały lekko „niedbałą” teksturę, gdy natapirujesz je nie tylko od nasady, ale i w niektórych miejscach na długości kosmyków. Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganza (8) Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganza (12) Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganza (4) Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganza (10) Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganza (3) Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganza (2) Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganza (6) Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganza (7) Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganza (9) Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganza (11) Szamańsko, magicznie, romantycznie, wianek i rozpuszczone włosy na śłub, vaganza (5)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

2 myśli nt. „Szamańsko, magicznie, romantycznie

  1. vaganza Autor wpisu

    Zgadzam się. Przede wszystkim sukienki są bardzo oryginalne, a dodatki dopełniają czaru. Tło sesji raczej surowe, ale nie ujmuje to stylizacjom.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>