Ślubny kucyk z plecionką na ukos

Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganzaZdjęcia: katebensonphotography.net

Bardzo oryginalna i niespotykana fryzura ślubna. Połączenie dobieranego z kucykiem na ukos. Idealne uczesanie dla Panien Młodych o długich i gęstych włosach. Warkocz utrzyma ciężar włosów, a puszczone z boku kosmyki wyglądają elegancko. Makijaż z ostro zarysowanymi ustami w kolorze żywej czerwieni świetnie pasuje do tego uczesania ślubnego.

Porada:  Włosy można podkręcić dopiero na końcu czesania. Zaoszczędzimy sporo czasu i pracy, gdy kosmyki będziemy podkręcać na lokówce po ich związaniu w kitkę.

Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (2) Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (3) Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (4) Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (5) Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (6) Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (7) Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (8) Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (9) Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (10) Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (11) Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (12) Ślubny kucyk z plecionką na ukos, ślubny warkocz, vaganza (13)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>