Rozpuszczony glamour

Rozpuszczone włosy na ślub, welon na czubku, vaganzaZdjęcia: camillabinks.com

Gęste włosy Panny Młodej zakręcono na lokówce o bardzo grubej średnicy. Takie uczesanie można także uzyskać modelując włosy na dużej okrągłej szczotce, ale będzie z tym więcej pracy. Otrzymalibyśmy także mniejszy skręt niż na prezentowanych zdjęciach. Włosy Panny Młodej lekko połyskują. Możliwe, że przy uczesaniu zastosowano lakier nabłyszczający lub na końcu stylizacji włosy przeczesano palcami z dodatkiem jedwabiu w olejku. Jedno jest pewne – włosy pięknie lśnią. Styl sukni i makijażu utrzymano w stylu glamour – świecąco, błyszcząco, bogato.

Porada: Loki przy tak gęstych włosach będą świetnie się prezentowały, jeśli włosy będą wycieniowane. Sama długość i objętość nie wystarczy dla uzyskania takiego efektu. Zbyt długie włosy będą ciężkie i loki się nie utrzymają.

Rozpuszczone włosy na ślub, welon na czubku, vaganza (2) Rozpuszczone włosy na ślub, welon na czubku, vaganza (3) Rozpuszczone włosy na ślub, welon na czubku, vaganza (4) Rozpuszczone włosy na ślub, welon na czubku, vaganza (5) Rozpuszczone włosy na ślub, welon na czubku, vaganza (6) Rozpuszczone włosy na ślub, welon na czubku, vaganza (7) Rozpuszczone włosy na ślub, welon na czubku, vaganza (8) Rozpuszczone włosy na ślub, welon na czubku, vaganza (9) Rozpuszczone włosy na ślub, welon na czubku, vaganza (10) Rozpuszczone włosy na ślub, welon na czubku, vaganza (11)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>