Regulamin sklepu

Sprzedaż produktów odbywa się przez Internet na podstawie umowy sprzedaży zawartej na odległość. Umowa zostaje zawarta w języku polskim pomiędzy Sprzedającym a Kupującym.

Dane Sprzedającego/Firmy:

Vaganza, ul. Henryka i Karola Czeczów 18 lok. 6, 30-798 Kraków, NIP: 8981854727, REGON: 366961983, adres poczty elektronicznej: shop@vaganzashop.com

Sklep Internetowy (zwany dalej Sklepem) dostępny jest pod adresem https://vaganzashop.com/, a poszczególne produkty także na stronie http://vaganza.pl/

Produkty w Butiku są wykonywane ręcznie na zamówienie kupującego zgodnie ze wzorem produktu przedstawionym na zdjęciach. W związku z powyższym produkt może się nieznacznie różnić od tego widocznego na zdjęciu.

Z uwagi na ręczne wykonywanie produktu, jeśli w opisie produktu nie uwzględniono inaczej, czas oczekiwania na wysyłkę zamówienia to 7-14 dni roboczych od czasu otrzymania płatności na konto Sprzedającego.

Zamówienia można składać poprzez Formularz Zamówienia znajdujący się na stronie Sklepu lub poprzez adres poczty elektronicznej: shop@vaganzashop.com

Wszystkie ceny podane w opisie produktu są cenami brutto w polskich złotych. Cena w opisie produktu nie uwzględnia kosztów dostawy poza granice Polski.

Płatności za zamówione produkty należy przesłać na konto nr: 54 1160 2202 0000 0001 9900 3480, wpisując w tytule przydzielony nr zamówienia lub nazwę ozdoby. Na wpłatę Kupujący ma 3 dni robocze. Po tym terminie zamówienie ulega anulowaniu.

Zakupione produkty przesyłane są gratis Pocztą Polską przesyłką poleconą priorytetową tylko na terenie Polski.

Kupujący może odstąpić od Umowy do 14 dni od daty otrzymania produktu. W tym czasie kupujący musi powiadomić Sprzedającego o chęci odstąpienia od umowy. Pisemne oświadczenie odstąpienia od umowy należy wysłać w formie papierowej wraz ze zwracanym produktem oraz dowodem jego zakupu na adres Sprzedającego. Zwracany produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie posiadającym śladów użytkowania, w oryginalnym pudełku lub woreczku. Kupujący zwracany produkt wysyła na własny koszt. Po otrzymaniu zwróconego produktu, Sprzedający ma 7 dni na zwrot pieniędzy Kupującemu.

Produkty zamawiane wg wytycznych Kupującego nie podlegają zwrotom, ani wymianom.

Kupujący ma prawo do reklamacji zakupionego produktu. W przypadku reklamacji w oparciu o rękojmię Kupujący zostanie poproszony o określenie czy dany produkt ma zostać wymieniony na nowy wolny od wad, czy ma nastąpić nieodpłatne usunięcie wady lub też czy Kupujący wnioskuje o zwrot pieniędzy za reklamowany produkt. Reklamowany produkt Kupujący odsyła na własny koszt (wraz z opisem niezgodności produktu z umową) na adres Sprzedającego. Sprzedający ma 7 dni, od czasu otrzymania reklamowanego produktu, na rozpatrzenie reklamacji.

Zdjęcia produktów w Butiku są własnością Sprzedającego. Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć produktów może nastąpić tylko za zgodą Sprzedającego. Kopiowanie wzorów produktów jest zabronione. Pomysł wzoru produktu jest własnością intelektualną Firmy.

Nadrzędne ponad niniejszym regulaminem są odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego i ustaw regulujących działalność Butiku i prawa konsumenta.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.