Referencje od Beaty

Prawie na 2 lata przed ślubem zaczęłam próbować fryzury ślubne w najróżniejszych salonach fryzjerskich – ponad 10 prób i żadna udana. Moje długie, proste i śliskie włosy podobno “do niczego się nie nadawały”… Ostatnią nadzieją była Pani Kasia. Pierwszy raz spotkałyśmy się na tydzień przed moim ślubem i po 5 minutowej rozmowie Pani Kasia zrozumiała wszystko, a wynikiem 2 godzinnej pracy była moja wymarzona fryzura ślubna! W dniu ślubu (Pani Kasia przyjechała do mnie do domu) upięcie wykonane przez Panią Kasię w przesympatycznej i wyluzowanej atmosferze -  było jeszcze piękniejsze niż to próbne! Pani Kasia uczesała także świadkową, mamę i nawet została podczas ubierania, aby poinstruować mamę odnośnie wpięcia welonu.  Fryzura trzymała się całą noc, wyglądała naturalnie i niezwykle oryginalnie. Wszyscy zachwycali się nią całą noc!

Po tym niezwykle udanym i sympatycznym doświadczeniu z Panią Kasią – korzystałam z jej usług także na inne okazje, m.in. ostatni ślub przyjaciółki, na który Pani Kasia wykonała niepowtarzalną fryzurę mimo niespodziewanego braku prądu u mnie w domu!

Polecam gorąco profesjonalizm oraz przesympatyczne i bezstresowe (ważne szczególnie w dniu ślubu!) podejście Pani Kasi!

Beata

fryzura ślubna Beata

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page