Podpięte fale z welonem

fryzura ślubna, podpięte fale z welonem, vaganzaZdjęcia: rebekahwestover.blogspot.com

Jedno z moich ulubionych uczesań ślubnych. :) Zwiewnie i romantycznie. Delikatne fale tuż przy twarzy nadają lekkości uczesaniu i dobrze komponują się z welonem wpiętym tuż nad uczesaniem. Choć w przedziałku na środku nie każdej z nas będzie do twarzy, to zawsze można go wykonać na którąś ze stron. Tył fryzury tworzą średniej wielkości skręty podpięte wsuwkami. Do takiej fryzury będzie pasować zarówno ozdobny grzebień, jak i żywy kwiat.

Porada: Aby włosy były puszyste i lekkie należy je przed upięciem wykręcić na prostownicy. Najlepiej od połowy długości. Później przeczesać palcami i zabrać się do podpinania kosmyków tuż nad karkiem.

fryzura ślubna, podpięte fale z welonem, vaganza (2) fryzura ślubna, podpięte fale z welonem, vaganza (3) fryzura ślubna, podpięte fale z welonem, vaganza (4) fryzura ślubna, podpięte fale z welonem, vaganza (5) fryzura ślubna, podpięte fale z welonem, vaganza (6) fryzura ślubna, podpięte fale z welonem, vaganza (7) fryzura ślubna, podpięte fale z welonem, vaganza (8)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>