Pastelowy wianek

Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganzaZdjęcia: Emma Case

Dziś lekki powiew wiosny w jesienny poranek. Kolory wianka niewątpliwie kojarzą się z ciepłymi miesiącami – a pastelowe róże dodają uroku każdej Pannie Młodej. Rozpuszczone włosy przyozdobione wiankiem z żywych kwiatów to doskonały przepis na naturalny look.

Porada: Połączenie polnych kwiatów, gałązek oraz róż sprawia, że wianek wygląda niezwykle romantycznie i naturalnie. Można poprosić florystkę o przygotowanie dodatkowego niewielkiego stroika, który połączymy ze spinką. Gdy wianek po pewnym czasie straci na świeżości można wymienić go na lżejszą kompozycję pojedynczych kwiatów na spince i wpiąć je z boku fryzury. Stroik pozostaw w chłodnym miejscu aż do czasu jego wpięcia we włosy.

Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganza (2) Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganza (3) Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganza (4) Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganza (5) Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganza (6) Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganza (7) Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganza (8) Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganza (9) Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganza (10) Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganza (11) Pastelowy wianek, wianek ślubny, wianek z róż, wianek z żywywch kwiatów, blog o fryzurach, vaganza (12)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>