Charo – ozdobny grzebień do włosów z perełkami

vaganza butik ozdobny grzebień 1Ozdobny grzebień do włosów wykonany z tiulu, pereł i koronki wyszywanej koralikami. Grzebyk wykonany ręcznie. Każda warstwa tiulu jest przyszyta starannie do grzbietu grzebienia. Kwiatowa aplikacja z koronki wszyta na tiul jest ozdobiona koralikami i mini perełkami. Całość wygląda rewelacyjnie i będzie pięknie współgrać z fryzurą. Do grzebyka dołączam atłasowy woreczek, w którym można go bezpiecznie przechowywać.

Wymiary grzebienia w przybliżeniu to: długość 10 cm, szerokość 11 cm.

vaganza butik ozdobny grzebień 1 (2)vaganza butik ozdobny grzebień 1 (3) vaganza butik ozdobny grzebień 1 (4) vaganza butik ozdobny grzebień 1 (5)Ozdobny grzebień do włosów z perełkami, vaganza ozdoby do włosów (6) Ozdobny grzebień do włosów z perełkami, vaganza ozdoby do włosów (7) Ozdobny grzebień do włosów z perełkami, vaganza ozdoby do włosów (8) Ozdobny grzebień do włosów z perełkami, vaganza ozdoby do włosów (9) Ozdobny grzebień do włosów z perełkami, vaganza ozdoby do włosów (10) Ozdobny grzebień do włosów z perełkami, vaganza ozdoby do włosów (11) Ozdobny grzebień do włosów z perełkami, vaganza ozdoby do włosów (12)Grzebień dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych:

biel http://vaganza.pl/wp-content/uploads/2016/03/biel-30x301.jpg         ecru http://vaganza.pl/wp-content/uploads/2016/03/ecru-30x30.jpg

Ozdobny grzebień do włosów z perełkami, vaganza ozdoby do włosów (13)Cena 89 zł

Aby złożyć zamówienie wyślij e-mail na adres kontakt@vaganza.pl wpisując w tytule nazwę ozdoby i jej wersję kolorystyczną. Kupując ozdobę akceptujesz regulamin sklepu.

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page