Niskie upięcie z różyczkami i gipsówką

Niskie upięcie z różyczkami i gipsówką, niskie i luźne upięcie ślubne, fryzura ślubna, vaganzaZdjęcia: I Do Photography

Delikatne i romantyczne upięcie z dobieranym po bokach fryzury. Dla zwiększenia objętości uczesania oraz oczywiście dla ozdoby :) wpięto dwie różyczki oraz gałązkę gipsówki. Te maleńkie, białe pączki wspaniale rozświetlają uczesanie i nadają niezwykłej delikatności Pannie Młodej.

Porada: Dobierany po bokach został wykonany poprzez splatanie dwóch kosmyków, a nie trzech, jak w przypadku tradycyjnego warkocza. Jak wykonać warkocz sznur? Podziel włosy na dwie części. Zarówno jedną, jak i drugą skręć w tę samą stronę. Względem siebie, skręcone kosmyki owijasz w stronę przeciwną, niż zakręciłaś pojedyncze kosmyki. Dość przystępnie jest to pokazane w filmiku poniżej zdjęć z tematycznego wpisu.

Niskie upięcie z różyczkami i gipsówką, niskie i luźne upięcie ślubne, fryzura ślubna, vaganza (2) Niskie upięcie z różyczkami i gipsówką, niskie i luźne upięcie ślubne, fryzura ślubna, vaganza (3) Niskie upięcie z różyczkami i gipsówką, niskie i luźne upięcie ślubne, fryzura ślubna, vaganza (4) Niskie upięcie z różyczkami i gipsówką, niskie i luźne upięcie ślubne, fryzura ślubna, vaganza (5) Niskie upięcie z różyczkami i gipsówką, niskie i luźne upięcie ślubne, fryzura ślubna, vaganza (6)Za jakiś czas postaram się o własny materiał instruktażowy. :) Na razie musi starczyć ten.

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>