Kłos na boku z błyszczącą opaską

Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (2)Zdjęcia: Qlix Photography

Bardzo romantyczna fryzura ślubna. Kłos po boku oraz luźne kosmyki przy twarzy nadają uczesaniu lekkości. Fryzura wygląda bardzo naturalnie i możesz ją wykonać całkowicie samodzielnie. Dodatkowo zamiast welonu, czy kwiatów tutaj wykorzystano urok opaski z materiału. Aplikacje z kamyczków na opasce tworzą komplet z błyszczącymi ozdobami na sukni ślubnej. Całość jest zjawiskowa, a tak prosta w wykonaniu. ;)

Porada: Kłos będzie miał większa objętość, gdy poluźnisz poszczególne sploty palcami. Możesz to wykonać przy użyciu pudru nadającego objętość. Nasyp puder na warkocz i wklep go delikatnie aż do rozpuszczenia. Potem delikatnie luzuj kosmyki z kłosa.

Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (3) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (4) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (5) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (6) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (7) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (8) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (9) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (10) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (11) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (12) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (13) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (14) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (16) Kłos na bok z błyszczącą opaską, vaganza (15)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>