Gładkości z piórkiem

Gładkie upięcie z piórkiem, niskie upięcie z ozdobą, vaganzaZdjęcia: greenapplephotographyonline.com

Gładkie upięcie dla cienkich włosów. Ta fryzura ślubna wyjdzie zarówno na dłuższych włosach, jak i krótszych, do łopatek. Szczególnie polecam takie uczesanie jeśli włosy są cienkie. Gładkie uczesanie pozwala nie tapirować tak mocno włosów. Przy cienkiej czuprynie tapir będzie widoczny i uczesanie, jeśli ma być eleganckie, nie będzie wyglądało wówczas estetycznie. Dla uzyskania większej objętości upięcia ślubnego można przypiąć ozdobę o dużych rozmiarach. Piórka dodatkowo zwiększają przestrzennie fryzurę.

Porada: Ozdobę do włosów wpinamy zazwyczaj po prawej stronie, gdyż z lewej stoi Pan Młody. Podpięcie ozdoby tuż za uchem spowoduje, że będzie ją widać zarówno z przodu, jak i z tyłu uczesania.

Gładkie upięcie z piórkiem, niskie upięcie z ozdobą, vaganza (2) Gładkie upięcie z piórkiem, niskie upięcie z ozdobą, vaganza (3) Gładkie upięcie z piórkiem, niskie upięcie z ozdobą, vaganza (4) Gładkie upięcie z piórkiem, niskie upięcie z ozdobą, vaganza (5) Gładkie upięcie z piórkiem, niskie upięcie z ozdobą, vaganza (6) Gładkie upięcie z piórkiem, niskie upięcie z ozdobą, vaganza (7) Gładkie upięcie z piórkiem, niskie upięcie z ozdobą, vaganza (8) Gładkie upięcie z piórkiem, niskie upięcie z ozdobą, vaganza (9)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>