Gładko na boku

Gładkie upiecie na boku, niskie upięcie na boku, fryzury ślubne 2014 vaganzaZdjęcia: Rebekah Westover

To niskie i gładkie upięcie jest przeznaczone dla Panien Młodych, które uwielbiają niewymuszoną elegancję. Niezwykle piękna suknia ślubna z koronki świetnie współgra z prostym uczesaniem. Dzięki asymetrycznemu podpięciu włosów, fryzura ślubna nie wymagała nawet dodatkowej ozdoby, która mogłaby być już zbędnym elementem.

Porada: Przedziałek na boku nie zawsze musi być idealnie prosty. Czasem jest to wręcz niemożliwe z uwagi na „wicherki” małych, miękkich i krótkich włosków tuż nad czołem. Wówczas rozwiązanie, jak u Panny Młodej na zdjęciach, jest idealne. Nie trzeba zawsze zmieniać na siłę kierunki układania włosów. Wystarczy się podporządkować, a efekt i tak jest powalający. ;)

Gładkie upiecie na boku, niskie upięcie na boku, fryzury ślubne 2014 vaganza (2) Gładkie upiecie na boku, niskie upięcie na boku, fryzury ślubne 2014 vaganza (3) Gładkie upiecie na boku, niskie upięcie na boku, fryzury ślubne 2014 vaganza (4) Gładkie upiecie na boku, niskie upięcie na boku, fryzury ślubne 2014 vaganza (5) Gładkie upiecie na boku, niskie upięcie na boku, fryzury ślubne 2014 vaganza (6) Gładkie upiecie na boku, niskie upięcie na boku, fryzury ślubne 2014 vaganza (7) Gładkie upiecie na boku, niskie upięcie na boku, fryzury ślubne 2014 vaganza (8)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>