Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na ślub

Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganzaZdjęcia: Taylor Lord

Kto powiedział, że na ślub należy spiąć włosy? Jeśli posiadasz tak długie i gęste jak dziewczyna z poniższej sesji, to pokaż je! Ich blask z pewnością zachwyci nie tylko Pana Młodego. Gęsta i prosta grzywka może ukryć zbyt wysokie czoło, zaś rozpuszczone włosy, np. odstające uszy. Każda z nas może mieć coś do ukrycia, ale i wyeksponowania.

Takie włosy z pewnością warto rozpuścić na tak ważną uroczystość.

Porada: Rozpuszczając włosy na swój ślub musisz liczyć się z tym, że szczególnie te ciężkie i gęste, mogą nie wytrzymać w niezmienionym stanie całonocnej imprezy. Lakierując włosy – rób to partiami. Po ułożeniu włosów na grubej lokówce spryskaj poszczególne partie włosów. Podziel całość włosów na 3-5 poziomych partii. Rozpuszczając je od dolnych partii, każdą dokładnie spryskaj lakierem, pamiętając o zachowaniu 20-30cm odległości od włosów. W przeciwnym razie cząsteczki lakieru mogą skroplić się na Twoich włosach i nie będzie to wyglądać zbyt korzystnie. :)

Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (2) Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (3) Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (4) Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (5) Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (6) Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (7) Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (8) Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (9) Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (10) Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (11) Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (12) Gęsta grzywka i długie, rozpuszczone włosy na śłub, long wedding hair, gęsta grzywka, vaganza (13)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>