Eleganckie półupięcie

Eleganckie półupięcie, półupięcie z przedziałkiem, fryzura z przedziałkiem, fryzury ślubne, vaganzaZdjęcia: Jose Villa

Półupięcie to jedno z częściej wybieranych uczesań przez Panny Młode. Jest naturalne i pozwala wyeksponować zadbane i długie włosy. Z przedziałkiem z boku wygląda bardzo elegancko. Włosy zakręcono od połowy długości, a samą górę uczesano na gładko.

Porada: Aby szybko i łatwo włosy ułożyły się po boku na gładko, kosmyki z przodu od nasady wyprostuj na prostownicy, a na wysokości ucha zacznij wykręcać na zewnątrz.

Eleganckie półupięcie, półupięcie z przedziałkiem, fryzura z przedziałkiem, fryzury ślubne, vaganza (2) Eleganckie półupięcie, półupięcie z przedziałkiem, fryzura z przedziałkiem, fryzury ślubne, vaganza (3) Eleganckie półupięcie, półupięcie z przedziałkiem, fryzura z przedziałkiem, fryzury ślubne, vaganza (4) Eleganckie półupięcie, półupięcie z przedziałkiem, fryzura z przedziałkiem, fryzury ślubne, vaganza (5) Eleganckie półupięcie, półupięcie z przedziałkiem, fryzura z przedziałkiem, fryzury ślubne, vaganza (6) Eleganckie półupięcie, półupięcie z przedziałkiem, fryzura z przedziałkiem, fryzury ślubne, vaganza (7)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>