Czepek ślubny – morska inspiracja

Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganzaZdjęcia: Erich Mcvey

Czepek ślubny z długim trenem to świetne rozwiązanie zamiast welonu, szczególnie jeśli chcesz mieć rozpuszczone włosy w dniu ślubu. Welon wpięty w rozpuszczone włosy, aby dobrze się trzymał, musi być lekki. To od razu wyklucza wykorzystanie długiego materiału z koronkami, aplikacjami, perełkami czy kamyczkami na nim. Czepek ślubny natomiast, będzie się trzymał idealnie na całej głowie. Do tego uzyskasz niezwykle romantyczną stylizację. ;)

Porada: Szyjąc czepek ślubny możesz od razu poprosić, żeby aplikacje na nim nawiązywały stylem do ozdób na Twojej sukni ślubnej.

Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (2) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (3) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (4) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (5) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (6) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (7) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (8) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (9) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (10) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (11) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (12) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (13) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (14) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (15) Czepek ślubny, czepek w stylu lat 20-tych, rozpuszczone włosy do ślubu, vaganza (16)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>