Córka Posejdona

Rozpuszczone włosy z tiarą w kształcie morskiej korony, córka Posejdona, vaganzaZdjęcia: josevillablog.com

Naturalna i zwiewna fryzura na rozpuszczonych i lekko kręconych włosach. Panna Młoda w sesji z motywem tiary jako morskiej korony. Suknia i korona we włosach idealnie komponują się z morskim tłem. Lekko i z pewnością romantycznie. ;)

Porada: Gdy włosy nie są naturalnie kręcone można je delikatnie pofalować na prostownicy lub lokówce. Jeśli nie chcesz mocnego skrętu zmniejsz temperaturę urządzenia.

Rozpuszczone włosy z tiarą w kształcie morskiej korony, córka Posejdona, vaganza (2) Rozpuszczone włosy z tiarą w kształcie morskiej korony, córka Posejdona, vaganza (3) Rozpuszczone włosy z tiarą w kształcie morskiej korony, córka Posejdona, vaganza (4) Rozpuszczone włosy z tiarą w kształcie morskiej korony, córka Posejdona, vaganza (5) Rozpuszczone włosy z tiarą w kształcie morskiej korony, córka Posejdona, vaganza (6) Rozpuszczone włosy z tiarą w kształcie morskiej korony, córka Posejdona, vaganza (7) Rozpuszczone włosy z tiarą w kształcie morskiej korony, córka Posejdona, vaganza (8) Rozpuszczone włosy z tiarą w kształcie morskiej korony, córka Posejdona, vaganza (9) Rozpuszczone włosy z tiarą w kształcie morskiej korony, córka Posejdona, vaganza (10) Rozpuszczone włosy z tiarą w kształcie morskiej korony, córka Posejdona, vaganza (11)

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Share on TumblrEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>